Artifact od Valve w nowej wersji otrzyma pełnoprawną kampanię fabularną dla jednego gracza

Wincenty Wawrzyniak
2020/04/23 17:40
1
0

Choć wielu graczy wciąż jest przeciwnymi odgrzewaniu starych (i w dodatku niespecjalnie smacznych) kotletów, tak Valve nie zamierza się poddawać z grą Artifact.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że gra karciana Artifact od studia Valve Software jednak nie zostanie pochowana. Chociaż wielu graczy wciąż uparcie trzyma się swoich racji, które już dawno skreśliły karciankę i wrzuciły ją do kategorii martwe gry, tak twórcy zdają się być naprawdę zdeterminowani. W najnowszej wiadomości na oficjalnej karcie produktu na platformie Steam poinformowali, że Artifact 2.0 otrzyma pełnoprawną kampanię fabularną dla jednego gracza.Artifact od Valve w nowej wersji otrzyma pełnoprawną kampanię fabularną dla jednego gracza

Deweloperzy zdecydowali się opracować tryb fabularny, który będzie przeznaczony zarówno dla kompletnie nowych, nieznających uniwersum osób (tych tryb przy okazji nauczy podstawowych zasad) oraz dla weteranów, podejmując wątki rozpoczęte w komiksie Do broni. Autorzy zapowiadają również system turniejowy inspirowany grą Dota Underlords oraz zupełnie nowy system nagród. Co z tego wszystkiego wyjdzie? Jak myślicie?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
prostik
Gramowicz
24/04/2020 22:14

Po raz kolejny chcą frajerów wydoić z kasy i frajerzy pewnie znowu sie im dadzą, niestety.