Gracze zadecydowali - wybrano najlepszego z najlepszych zwycięzców nagród BAFTA. Wynik nie zaskakuje

LM
2020/04/02 10:05
0
0

Zakończyła się mała twitterowa przepychanka pomiędzy producentami najlepszych produkcji z ostatnich 12 lat branży. Zwycięzca mógł być tylko jeden, ale wybór była raczej z góry przesądzony.

Gracze zadecydowali - wybrano najlepszego z najlepszych zwycięzców nagród BAFTA. Wynik nie zaskakuje

Jeszcze tej nocy odbędzie się tegoroczna gala rozdania nagród 2020 BAFTA Games Awards, podczas której Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych wyłoni najlepsze gry ubiegłego roku w kilkunastu kategoriach. Tymczasem na przededniu gali odbył się specjalny plebiscyt, podczas którego gracze mogli wskazać najlepszego spośród dotychczasowych zwycięzców nagród BAFTA. W szranki stanęło 12 tytułów, ale zwycięzca mógł być tylko jeden i pewnie nie będzie żadnym zaskoczeniem, że z batalii zwycięsko wyszło The Last of Us od Naughty Dog.

Drugim miejscem może poszczycić się gra God of War, a podium zamyka pierwsza odsłona cyklu Bioshock. Równie ciekawa okazała się przyjacielska przepychanka pomiędzy reżyserami obu gier ze stajni Sony – Neil Druckmann i Cory Barlog zasypywali się przerobionymi naprędce obrazkami z gier i przekonywali o wyższości swojej produkcji. Pełne zestawienie plebiscytu znajdziecie na załączonej do wiadomości grafice. Tymczasem czekamy na wyniki BAFTA Games Awards.

The Last of Us najlepszą z najlepszych, a może ktoś inny zasługuje na koszulkę lidera?

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!