PUBG zamieniło się w fantasy (z okazji Prima Aprilis, więc możecie być spokojni)

Wincenty Wawrzyniak
2020/04/01 20:55
0
0

Z okazji dzisiejszego Prima Aprilis w grze PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS rozpoczęło się wydarzenie Fantasy Battle Royale.

Na oficjalnej stronie gry PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS – lub, jak kto woli, PUBG – pojawiła się wczoraj wiadomość o Fantasy Battle Royale. Twórcy postanowili bowiem zorganizować wydarzenie z okazji Prima Aprilis, które tymczasowo zamieniło popularne battle royale w szalone fantasy. Jak głosi komunikat, Fantasy Battle Royale to opcjonalny tryb wydarzenia, w którym można wybrać jedną z klas fantasy i wyruszyć na pole bitwy w zupełnie inny sposób.

Wszystko rozgrywa się na Smoczej Wyspie (Erangel), w czteroosobowych drużynach przy maksymalnie 80 graczach na mecz. Mamy możliwość wcielenia się w typowe klasy postaci znane z gier fantasy – jest więc barbarzyńca, łowca, czarodziej oraz paladyn. Nieco zmienione zostały również pojazdy – w Fantasy Battle Royale mamy szlachetnego rumaka jako motocykl oraz smoczy powóz jako UAZ. Zainteresowanych ponownie zapraszamy na oficjalną stronę, gdzie możecie znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat wydarzenia.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS zadebiutowała 20 grudnia 2017 roku na komputerach osobistych, a w kolejnym roku pojawiła się na konsolach obecnej generacji – we wrześniu na Xbox One i w grudniu na PlayStation 4. Aktualnie w grze trwa szósty sezon, który zakończy się 15 kwietnia na pecetach i 21 kwietnia na konsolach. Szczegóły dotyczące przepustki bitewnej oraz samego sezonu znajdziecie pod tym adresem.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!