COVID-19 może wpłynąć na kalendarz wydawniczy Xbox Game Studios

pepsi
2020/03/27 17:09

Sony nie przewiduje opóźnień w produkcji swoich gier z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Ostrożniejsze sygnały napływają za to z obozu Microsoftu.

COVID-19 może wpłynąć na kalendarz wydawniczy Xbox Game StudiosSytuacja w studiach podległych Xbox Game Studios jest zróżnicowana, ale jedno jest dla Microsoftu się nie zmienia w przypadku żadnego z nich: fakt, że zdrowie pracowników traktowane jest priorytetowo. W oświadczeniu opublikowanym na łamach GameSpotu zapewnił o tym Matt Booty:

Wiemy, że granie łączy ludzi w czasach społecznego dystansowania i zależy nam na dostarczaniu najwyższej jakości gier od Xbox Game Studios naszej globalnej społeczności graczy. Jednocześnie zdrowie i bezpieczeństwo naszych zespołów developerskich jest naszym najwyższym priorytetem. Każde studio mierzy się z niepowtarzalnymi trudnościami i ograniczeniami związanymi z daną lokalizacją. Wielu naszych zewnętrznych partnerów developerskich z całego świata jest dotkniętych w podobny sposób. Wspieramy liderów naszych studiów w podejmowaniu właściwych decyzji dla ich zespołów oraz poszczególnych gier w tym wymagającym czasie.

GramTV przedstawia:

Wygląda więc na to, że jeśli zajdzie konieczność przesunięcia nadchodzących premier w związku z utrudnieniami powodowanymi chociażby przez pracę zdalną, Xbox Game Studios nie zawaha się podjąć takich decyzji.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!