News

Twórcy MMORPG-ów Dungeons and Dragons Online i Lord of the Rings Online ogłaszają darmowy miesiąc z dodatkowymi przygodami

LM, 23.03.2020 08:35 0

Do końca kwietnia możecie korzystać ze wszystkich dobrodziejstw gier Dungeons and Dragons Online i Lord of the Rings Online, a także załapać się na specjalne akcje studia Standing Stone Games.

Jeśli należycie do grona miłośników gier MMORPG, to z pewnością zainteresują Was najnowsze doniesienia studia Standing Stone Games. Odpowiedzialna za wyprodukowanie i popremierowy rozwój gier Dungeons and Dragons Online i Lord of the Rings Online ekipa postanowiła przyłączyć się do akcji Zostań w domu. Tym samym wszystkie dodatkowe przygody i elementy z obu wspomnianych tytułów przez ograniczony czas będą dostępne dla wszystkich graczy bez opłat. Akcja potrwa do 30 kwietnia, a deweloperzy mają nadzieję, że dodatkowa zachęta, by zostać w domu, uchroni graczy przed panującą epidemią.

To jednak nie wszystko, bo ekipa zdecydowała się jednocześnie uruchomić specjalne wydarzenia w obu grach, podczas których możecie załapać się też na specjalne nagrody i bonusy. Po więcej szczegółów odsyłamy do oficjalnego komunikatu studia.

Dungeons and Dragons Online i Lord of the Rings Online dostępne są na PC w modelu free-to-play.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze