News

Tworzysz gry lub filmy? Konferencja Autodesk Media & Entertainment Day - gry, filmy, reklama jest dla Ciebie

gram.pl, 20.02.2020 15:55 0

Już 26 marca w Warszawie odbędzie się specjalna konferencja Autodesk Media & Entertainment Day, z masą nowości dla producentów gier i filmów. Zarejestruj się już dziś.

Jeśli należycie do szeroko pojętej branży kreatywnej, a w swoim portfolio macie liczne pozycje z branży gier wideo, filmowej lub reklamowej, to firma Autodesk ma dla Was propozycję. Spotkajcie się z innymi branżowymi specjalistami podczas zbliżającej się konferencji Autodesk Media & Entertainment Day — gry, filmy, reklama.

Spotkanie skierowane jest dla producentów gier i filmów, twórców animacji i efektów specjalnych, producentów reklam, studiów produkcyjnych oraz wszystkich pasjonatów z obszaru mediów i rozrywki. Obok prezentacji specjalistów Autodesk organizatorzy przewidzieli także m.in. wystawę nowoczesnych rozwiązań sprzętowych dla branży oraz networking.

Autodesk Media&Entertainment Day to przede wszystkim nowości na polu branżowych rozwiązań Autodesk (3ds Max, Maya, MotionBuilder i Arnold); bieżące trendy w tworzeniu animacji; najlepsze doświadczenia i praktyki speców (Dash Dot Creations, Juice, Platige Image); praktyczne warsztaty i branżowe sztuczki; międzynarodowi eksperci w branży.

Autodesk Media&Entertainment Day – gry, filmy, reklama odbędzie się 26 marca w warszawskim hotelu Indigo. Zarejestruj się pod tym linkiem.

Patronem instytucjonalnym konferencji jest Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji. Na liście sponsorów znajdziemy Dell, HTC, WACOM. Partnerami Autodesk są PCC Polska i Procad.

Gram.pl objął Autodesk Media&Entertainment Day patronatem medialnym.

https://www.youtube.com/watch?v=bUwbe7oIMxU&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!