Inspirowana MediEvil humorystyczna platformówka Pumpkin Jack zmierza na PC i konsole. Zwiastun i demo na Steam

LM
2020/02/18 12:30
0
0

Pumpkin Jack ukaże się jeszcze w tym roku, w okolicach Halloween. Wciel się w dyniowego lorda i połóż kres złu, które czyha na mieszkańców królestwa nudy.

Inspirowana MediEvil humorystyczna platformówka Pumpkin Jack zmierza na PC i konsole. Zwiastun i demo na Steam

Firma Headup Games uraczyła nas zapowiedzią najnowszej produkcji w swoim portfolio. Tą okazuje się humorystyczna przygodówka Pumpkin Jack, która już na pierwszy rzut oka wyda się doskonale znajoma fanom marki MediEvil. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę wcielimy się w legendarnego dyniowego lorda, który musi stawić opór diabłu, który czyha na mieszkańców żyjącego we względnym spokoju królestwa Boredom.

Obok eksplorowania zróżnicowanych poziomów i rozwiązywania licznych zagadek środowiskowych Pumpkin Jack przetestuje także naszą zręczność – nie tylko podczas sekwencji platformowych, ale też w czasie dynamicznych starć z poplecznikami diabła. Całość utrzymana w przyjemniej dla oka, acz niezbyt wyśrubowanej oprawie wizualnej i przepełniona sporą dawką humoru.

Pumpkin Jack zmierza na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch z datą premiery wyznaczoną na ostatni kwartał bieżącego roku. Oficjalnego debiutu możemy spodziewać się w okolicach Halloween, a tymczasem zainteresowani mogą zapoznać się z demkiem produkcji dostępnym na Steam.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!