Euro Truck Simulator 2 - SCS Software bierze na warsztat francuskie miasta

LM
2020/02/06 11:50
0
0

W najnowszej aktualizacji Euro Truck Simulator 2 twórcy zamierzają przeprojektować i uzupełnić o nowe elementy miasta Metz, Reims, Strasburg i Dijon.

Euro Truck Simulator 2 - SCS Software bierze na warsztat francuskie miasta

W najnowszym wpisie na oficjalnym blogu marki Euro Truck Simulator studio SCS Software wprowadziło nas w szczegóły nadchodzącej aktualizacji wydanego w 2012 roku Euro Truck Simulator 2. Twórcy już wcześniej zapowiadali gruntowne odświeżenie oprawy audiowizualnej i zmiany w produkcji, a teraz wiemy, że pierwsze do remontu pójdą francuskie miasta. Tym samym stali bywalcy Metz, Reims, Strasburg czy Dijon po najnowszej aktualizacji mogą spodziewać się nie tylko zupełnego przeprojektowania części lokacji, ale też odświeżenia modeli, terenu czy nowej szaty graficznej.

Cóż, pozostaje jedynie ruszyć w trasę. Do przywołanej wiadomości twórcy dołączyli galerię z porównaniem przeobrażonych miesjcówek – rzućcie okiem na załączone poniżej grafiki. Niestety SCS Software nie wskazało konkretnej daty wydania aktualizacji 1.37, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne nowiny.

Euro Truck Simulator 2 zadebiutowało w październiku 2012 roku na komputerach osobistych. Od tej pory gra doczekała się tony dodatków: m.in. Skandynawia, Bałtycki szlak i Italia.


GramTV przedstawia:

Kup Euro Truck Simulator 2 z dodatkami w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!