Commandos 2: HD Remaster i o jedna zmiana za dużo? Gracze krytykują brak swastyk w grze

LM
2020/01/24 13:55

Zdaniem twórców gra ma ukazać się jednocześnie na wszystkich rynkach w jednej, ocenzurowanej wersji.

Commandos 2: HD Remaster i o jedna zmiana za dużo? Gracze krytykują brak swastyk w grzeJeśli z nadzieją spoglądaliście w kierunku nostalgicznej wycieczki do 2001 roku za sprawą odświeżonego wydania gry Commandos 2 – HD Remaster – to mamy coś, co może Was zaniepokoić. Okazuje się, że podczas prac nad debiutującym dzisiaj na PC wydaniem ekipa ze studia Yippee! Entertainment postanowiła ocenzurować oryginał i wyrzuciła z niego wszystkie symbole, portrety czy przemówienia, które mogłyby naruszać prawo w dowolnym z krajów. Taka decyzja ma sprawić, że Commandos 2: HD Remaster ukaże się dzisiaj bez żadnych dodatkowych opóźnień w jednej, identycznej wersji na wszystkich dedykowanych rynkach. Twórcy podkreślili jednocześnie, że do zakupu nikogo zmuszać nie będą, a usunięta przez nich zawartość nie ma żadnego realnego wpływu na rozgrywkę. No właśnie, nie ma?

Commandos 2: HD Remaster jeszcze dzisiaj ukaże się na PC, a w planach jest również wydanie gry na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Na potrzeby odświeżonego wydania przygotowano m.in. poprawioną oprawę wizualną, interfejs użytkownika czy misje samouczka. Wszystko to ma zachęcić młodszych graczy do zapoznania się z serią, a także nieco obniżyć próg wejścia, ale jak widać, twórcy dorzucili jeszcze swoją poprawkę na karty historii.

Wydawcą tytułu jest Kalypso Media, które także dzisiaj dostarczy na rynek Praetorians: HD Remaster.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
4
playercomando2hd
Gramowicz
11/06/2020 22:19

Witam to że brak swastyk to pikuś , grałem sobie w tą gre od dłuzszego czasu na windowsie 10 64bit 

dopóki nie zrobila sie aktualizacja systemu o kompilacji 2004  i koniec grania :(

brak obrazu !!!!!!!!!!!!! 

cudowalem odinstalowalem gre kodeki direxa wszystko na nowo i nic dalej obrazu niema :(

Kafar
Gramowicz
25/01/2020 09:02

Obejrzałem to wideo, i jak żenująca jest ta cenzura to musze stwierdzić że ja różnicy między remaster a oryginalną częścią nie widzę. Wiadomo rozdziałka ale kurde.. nawet po niej nie widać większego progresu :| jakiś czas temu grałem w oryginalną wersję i aż tak nie bolała.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
24/01/2020 22:03

Niestety to niejedyny problem tej gry ;/

Usunięty
Gramowicz
24/01/2020 16:40

Czyli w następnej części zielony beret będzie czarnym beretem?