Zwiastun 6. sezonu rozgrywek w PUBG i nowa mapa Karakin

Wincenty Wawrzyniak
2020/01/15 19:40
0
0

PUBG Corp. opublikowało zwiastun szóstego sezonu Playerunknown’s Battlegrounds, w którym możemy po raz pierwszy przyjrzeć się także nowej mapie.

W sieci pojawił się zwiastun szóstego sezonu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, który oferuje również pierwsze dokładniejsze spojrzenie na jedną z największych atrakcji, które niedługo wylądują w grze, czyli nową mapę przeznaczoną dla maksymalnie 64 graczy o nazwie Karakin. Całość możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Nowa mapa utrzymana została w bliskowschodnich klimatach – jest to wyspa o rozmiarze około czterech kilometrów kwadratowych, która dawniej stanowiła kryjówkę dla przemytników. Mamy sporo mniejszych i większych wzniesień czy różnych budynków, z czego w grze pojawi się również możliwość niszczenia tych ostatnich. Twórcy ogłosili także, iż razem z premierą Karakina z rotacji rankingowej zniknie Vikendi, aczkolwiek tylko na pewien czas.

Prócz mapy w PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS pojawią się także nowe bronie, elementy kosmetyczne oraz ekwipunek. Szósty sezon wystartuje 22 stycznia i potrwa dokładnie 12 tygodni, do 15 kwietnia (PC). Na konsolach będzie to okres od 30 stycznia do 21 kwietnia. Począwszy od dnia startu gracze będą mogli zakupić specjalne Przepustki Survivalowe, które zaoferują dodatkowe misje oraz unikalne wyzwania na czas trwania wydarzenia. Więcej szczegółów znajdziecie również na oficjalnej stronie.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!