News

Zapowiedziano Gray Zone, taktycznego RTS-a z elementami RPG

LM, 28.12.2019 23:25 0

Gra słowackiego studia Eastworks ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku w katalogu Steam Early Access.

Zlokalizowane w Słowacji Eastworks Studios wprowadziło nas w szczegóły swojego najnowszego autorskiego projektu. Zajmujące się przede wszystkim wsparciem dla pozostałych ekip Eastworks przymierza się do wypuszczenia na PC taktycznej strategii czasu rzeczywistego z elementami RPG zatytułowanego Gray Zone. W toku rozgrywki przeniesiemy się na setki lat w przyszłość, by poznać historię Valerna – niewolnika skorumpowanego rządu, który zdecydował się wystąpić przeciwko dawnym panom i z grupą popleczników zamierza nieco namieszać w ich planach.

Podczas zabawy zwiedzimy liczne skolonizowane planety naszej galaktyki, a twórcy obiecują zapadające w pamięć postacie, okraszone dużą dawką humoru dialogi i masę wyzwań. W Gray Zone będziemy realizować kolejne misje kampanii fabularnej na zróżnicowanych mapach, by przy pomocy uzbrojonego po zęby oddziału, licznej maszynerii i aktywnej pauzy, realizować postawione przed nami wyzwania. Całość będziemy obserwować w rzucie izometrycznym w przyjemnej dla oka oprawie wizualnej.

Gray Zone w marcu 2020 ukaże się na PC w katalogu Steam Early Access. Twórcy zamierzają na dzień debiutu oddać w nasze ręce pięć z siedmiu zadań dedykowanych pierwszemu rozdziałowi kampanii. Krótko potem na Steam trafią kolejne dwie misje, a kolejne rozdziały będą publikowane w nieco dłuższym okienku czasowym. Co ważne, już na start cała dostępna zawartość zaoferuje najwyższą jakość – udostępnione misje otrzymają anglojęzyczny dubbing, przerywniki filmowe, efekty fizyki czy ścieżkę dźwiękową.

gallery:13492 https://www.youtube.com/watch?v=Y-PYUp7dQVk&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze