Capcom ponownie udostępnił demko Resident Evil 2 Remake na PC i konsolach

LM
2019/12/13 20:59
1
0

Tym razem możecie zmierzyć się z zawartością triala bez żadnych ograniczeń czasowych, a nawet usłyszeć głos głównego antagonisty z Resident Evil 3.

Jeśli uważnie śledziliście działania firmy Capcom poprzedzające styczniową premierę gry Resident Evil 2 Remake, to być może wiedzieliście o limitowanej wersji demonstracyjnej, która przez krótki czas była dostępna na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – R.P.D. Demo. Okazuje się, że Capcom postanowił ponownie wrzucić demko na serwery PC, PlayStation 4 i Xboksa One, ale co ważne, podczas gdy pierwsze demo nakładało na gracza limit czasowy, to tym razem możecie eksplorować wycinek świata gry bez żadnych ograniczeń.Capcom ponownie udostępnił demko Resident Evil 2 Remake na PC i konsolach

Całość oczywiście ma zachęcić do zabawy osoby, które jak dotąd nie miały okazji wypróbowania Resident Evil 2. Capcom liczy, że jak spróbują, to przekonają się o licznych zaletach projektu, a zapewne i od znajomych słyszeli o grze w samych superlatywach. A jak już kupią Resident Evil 2 Remake, to zapewne sięgną także po niedawno zapowiedziane Resident Evil 3.

Co ciekawe, mający pełną swobodę w określaniu tempa zabawy gracze zdążyli już poznać przygotowane w demku poziomy, by przekonać się, że w jednej z lokacji słychać głos głównego antagonisty z Resident Evil 3 – Nemezis. To może być jedynie smaczek dodany w drugiej wersji demka albo wskazówka, która potwierdza plotki, iż odnowione Resident Evil 2 i Resident Evil 3 miały trafić na rynek w jednym pakiecie.

Resident Evil 2 Remake zadebiutowało 25 stycznia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
13/12/2019 21:55

Niech lepiej już dodadzą 3 jako grę na steamie, bo chcę wishlistować a nie ma jeszcze.