News

Najnowszy patch do Tom Clancy's The Division 2 wprowadza tryb hardkorowy

Maria Wawrzyniak, 11.12.2019 21:30 0

Na serwerach gry Tom Clancy’s The Division 2 pojawiła się nowa aktualizacja wprowadzająca między innymi tryb hardkorowy.

Najnowsza aktualizacja do gry Tom Clancy’s The Division 2 z numerem 6.1 wylądowała dzisiaj na serwerach. Największą nowością wprowadzoną przez patch jest niewątpliwie tryb hardkorowy, gdzie śmierć naszej postaci jest permanentna, a w przypadku zgonu nie ma opcji odrodzenia się. Oprócz tego, wszystkie poczynione postępy zwyczajnie przepadają. W trybie możemy korzystać z matchmakingu oraz brać udział w Operacji Czarna Godzina. Gracze mają również możliwość odwiedzania Strefy Mroku, aczkolwiek w tam istnieje opcja gry wyłącznie z innymi graczami trybu hardkorowego.

Pełną listę zmian, które wprowadza do gry najnowsza aktualizacja znajdziecie pod tym adresem. Jak czytamy, wczoraj rozpoczęło się również wydarzenie gwiazdkowe, w którego trakcie zdobędziemy mikołajkowe czapki oraz nową broń – Bałwanka miotającego śnieżkami. Przypomnijmy, że Tom Clancy’s The Division 2 zadebiutowało 15 marca 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.


najnowsze