News

Axiom Verge 2 ogłoszone, na razie tylko na Switcha

pepsi, 10.12.2019 21:26 0

Niezależny hit Thomasa Happa z 2015 roku doczeka się kontynuacji. Na Indie World Nintendo ogłosiło Axiom Verge 2 na Switcha. Gra doczekała się już pierwszego trailera.

Thomas Happ pracuje nad Axiom Verge 2 – poinformowało Nintendo podczas Indie World. Ogłoszenie to nie jest przypadkowe, bowiem gra powstaje na Nintendo Switch. Czy tylko? Tego na razie nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę, że pierwsza część trafiła na szeroką gamę platform, również “dwójka” może nie skończyć jako exclusive jednej maszyny. Premierę przewidziano na jesień przyszłego roku, a pierwsze ujęcia z rozgrywki oferuje poniższe wideo.

Prace nad Axiom Verge 2 ruszyły przed czterema laty. Warto przypomnieć, że nad pierwszą częścią, wydaną ostatecznie w 2015 roku, Thomas Happ przesiedział pięć lat. Tym razem okres produkcji będzie więc podobny. Teraz Happ będzie musiał zmierzyć się jednak z nie lada oczekiwaniami – pierwsze Axiom Verge wywołało bowiem niezwykle entuzjastyczne reakcje, zbierając oceny w granicach 78-89 punktów (w zależności od wersji).

https://www.youtube.com/watch?v=BhWRJb2hLi0

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze