News

Wonder Woman 1984 na pierwszym zwiastunie i plakatach

Maria Wawrzyniak, 09.12.2019 21:20 1

Doczekaliśmy się wreszcie pierwszego pełnoprawnego zwiastuna filmu Wonder Woman 1984. Opublikowano również cztery nowe plakaty.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Wonder Woman 1984, czyli kontynuacji kinowego hitu z zeszłego roku z uniwersum DC. Trailer został zaprezentowany podczas brazylijskiego konwentu CCXP na jednym z paneli i możecie obejrzeć go poniżej. Do tego udostępniono cztery nowe plakaty, które prezentują najważniejsze postacie z filmu. Przypomnijmy, że – zgodnie z tytułem – akcja obrazu przeniesie nas do lat 80. poprzedniego wieku. Podczas wspomnianego panelu dowiedzieliśmy się również (co zdradziła odpowiadająca za reżyserię Patty Jenkins), że aby w pełni oddać klimat filmów z tamtych czasów, w Wonder Woman 1984 zobaczymy przede wszystkim praktycznie efekty specjalne – twórcy zdecydowali się bowiem polegać również na nich, a nie tylko na zaawansowanych efektach komputerowych.

https://youtu.be/sfM7_JLk-84

Wonder Woman 1984 trafi do kin 5 czerwca 2020 roku. Choć początkowo premiera miała odbyć się w listopadzie tego roku, ostatecznie została przełożona, aby uniknąć konkurencji z innymi wielkimi hitami. Ponadto podczas panelu zapowiedziano film Shazam 2 oraz ujawniono datę premiery Aquaman 2 – obraz zadebiutuje na dużych ekranach 16 grudnia 2022 roku.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze