News

Pierwszy zwiastun filmu Free Guy, czyli jak Ryan Reynolds odkrył, że jest NPC-em uwięzionym w wieloosobowym sandboksie

Maria Wawrzyniak, 09.12.2019 17:30 0

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun komediowego filmu akcji Free Guy z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, który (jako Guy właśnie) odkrywa coś dziwnego.

Studio 20th Century Fox należące do wytwórni Disney opublikowało w sobotę pierwszy zwiastun komediowego filmu akcji o tytule Free Guy, który czerpie garściami z sandboksowych gier wieloosobowych typu Fortnite czy Grand Theft Auto Online. Światowa premiera obrazu została zaplanowana na 3 lipca 2020 roku. W roli głównej zobaczymy słynnego od kilku lat (głównie za sprawą dwóch odsłon niezwykle ciepło przyjętego Deadpoola) Ryana Reyonldsa, który zagra przeciętnego pracownika banku o imieniu Guy. Facet prowadzi dość spokojne życie w Free City, gdzie chaos, przestępstwa i napady to jedynie nudna, kompletnie nieciekawa codzienność. Aż pewnego dnia bohater postanawia się zbuntować, postawić jednemu ze złodziei i odkrywając, że wcale nie jest zwykłym człowiekiem – jest niezależną postacią w grze wideo.

https://youtu.be/X2m-08cOAbc

Reżyserem filmu jest Shawn Levy – znany głównie z trylogii filmów dla dzieci Noc w muzeum oraz pracy nad sześcioma odcinkami popularnego serialu Stranger Things. Autorem scenariusza jest z kolei Zak Penn, który wielokrotnie współtworzyć opowieści w produkcjach Marvela (AvengersElektra czy X-Men 2).


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze