Survival horror Song of Horror zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One

LM
2019/12/06 12:15

Produkcja ukazuje się na PC w epizodach, a najnowszy z nich trafi na Steam już 13 grudnia.

Firmy Raiser Games i Protocol Games ogłosiły, że uznana przez graczy przygodowa gra akcji w konwencji survival horroru – Song of Horror – po udanym debiucie na PC pojawi się również na PlayStation 4 i Xbox One. Zgodnie z zapowiedziami wydawcy tytuł trafi na konsole w drugim kwartale 2020 roku i chociaż tego nie doprecyzowano, to możemy przypuszczać, że chociaż na PC pojawia się w epizodach, to na konsole trafi w kompletnej wersji.

Survival horror Song of Horror zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One

GramTV przedstawia:

Przy okazji wspomniano, że zainteresowani całą historią gracze wciąż mogą pokusić się o zakup specjalnej limitowanej edycji gry na Steam, której zawartość będzie na bieżąco aktualizowana, aż do wersji Complete Edition. Przy okazji warto wspomnieć, że trzeci z pięciu epizodów Song of Horror ukaże się na PC Steam już 13 grudnia i powinien szczególnie zainteresować fanów wydanej w 2004 roku gry Obscure.

Linia fabularna Song of Horror koncentruje się na zaginięciu pisarza Sebastiana P. Hushera, a naszym zadaniem będzie nie tylko odkrycie jego tajemnic, ale też konfrontacja z tajemniczym bytem znanym jako Obecność. Twórcy oddają do naszej dyspozycji kilkanaście różnych postaci o różnych umiejętnościach, a całość czerpie garściami z takich produkcji jak Alone in the Dark, Resident Evil or Silent Hill.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!