News

Powrót do przeszłości – Wake Island w Battlefield V na pierwszym zwiastunie

LM, 06.12.2019 15:40 0

Nowa-stara arena trafi do gry jeszcze w grudniu, a razem z nią dedykowane serwery. Tymczasem DICE wypuściło kolejną łatkę dla większej równowagi rozgrywki.

Electronic Arts opublikowało na kanale marki Battlefield pierwszy zwiastun odnowionej wersji jednej z najpopularniejszych map w historii cyklu – Wake Island. Arena związana z aktualnym rozdziałem Teatrów Wojny – Wojna na Pacyfiku – pojawi się na serwerach Battlefield V jeszcze przed końcem roku, a wraz z nią gracze otrzymają dostęp do tzw. Community Games, czyli prywatnych serwerów. W najbliższych dniach mamy poznać kolejne szczegóły dla każdej z omawianych atrakcji, a tymczasem wczoraj DICE udostępniło obszerną paczkę poprawek 5.2, która ma wprowadzić większą równowagę na polu bitwy – długą listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Kto grał w oryginalnym Wake Island w Battlefield 1942? Jak wrażenia po obejrzeniu zwiastuna? Dajcie znać w komentarzach.

Battlefield V dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?v=71Kthe0xmmA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR134M2c56c_IcT6kzKoqr-8BxlP_Evgyn6bbAd6sp7889ci8nj-61Wi378

Kup Battlefield V w sklepie Sferis.pl.

najnowsze