News

Według przecieku nowa produkcja z cyklu Batman: Arkham zostanie zapowiedziana podczas The Game Awards 2019

Maria Wawrzyniak, 28.11.2019 19:47 0

Informacje pochodzą od YouTubera, który wcześniej ujawnił grafiki koncepcyjne oraz screeny z anulowanej gry z Damianem Wayne’m w roli głównej.

Zgodnie z najnowszymi przeciekami nowa produkcja od studia Warner Bros. Games Montreal z kultowego cyklu Batman: Arkham zostanie oficjalnie zapowiedziana podczas tegorocznej imprezy The Game Awards, która odbędzie się 12 grudnia. Informacje pochodzą od pewnego twórcy internetowego o pseudonimie Coby z kanału Slcmof, który zaznaczył, że przecieki pochodzą z tego samego źródła, które wcześniej ujawniło grafiki koncepcyjne oraz zrzuty ekranu z anulowanej gry z Damianem Wayne’m w roli głównej. Teoretycznie źródło jest więc wiarygodne, aczkolwiek nawet sam Coby podkreśla, że nigdy nie możemy być w stu procentach pewni.

https://twitter.com/slcmof/status/1199496304432316416?s=20

Materiał możecie obejrzeć poniżej – trwa półtorej godziny. Pamiętajmy jednak, że to wciąż są wyłącznie spekulacje. Oczywiście, wcześniej już wiele razy dostawaliśmy pewne smaczki, w tym od samego Warner Bros., które podczas obchodów dnia Batmana udostępniło na Twitterze krótki materiał z symbolem słynnego Człowieka-Nietoperza, po czym wielu fanów szybko dostrzegło nawiązania do Trybunału Sów (Court of Owls). Możemy być jednak pewni, że tajemnicza produkcja powstaje.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze