News

Nadchodzi aktualizacja do Apex Legends, twórcy postanowili spełnić prośby graczy

Maria Wawrzyniak, 27.11.2019 16:05 0

W grudniu na serwerach Apex Legends wyląduje całkiem ważna aktualizacja, która między innymi zwiększy maksymalny poziom gracza.

Jeżeli już od jakiegoś czasu gracie intensywnie w Apex Legends istnieje prawdopodobieństwo, że osiągnęliście już 100. poziom, więc wiecie, że w tym momencie gra powoli zaczyna przynudzać – przynajmniej, jeżeli chodzi o dodatkową zawartość do odblokowania, której w takiej sytuacji najzwyczajniej w świecie brakuje. Mamy więc dla Was świetną wiadomość, ponieważ twórcy postanowili posłuchać próśb swojej społeczności i rozwiązać ten problem. Już 3 grudnia na serwerach pojawi się aktualizacja zwiększająca maksymalny poziom do 500. Dzięki temu w popularnym battle royale od Respawn Entertainment pojawi się mnóstwo nowości – twórcy przygotowali między innymi nowe odznaki, które mają ewoluować co 10 poziomów, zaczynając od 110.Problem jest tylko wtedy, gdy zgromadziliście dużo doświadczenia po osiągnięciu maksymalnego poziomu.

Oprócz tego deweloperzy poinformowali, że jeżeli gracze nie osiągnęli jeszcze 100. poziomu, ilość doświadczenia potrzebna do jego zdobycia będzie zmniejszona o 5%, aby wszyscy mogli odrobinę szybciej zacząć odkrywać nową zawartość. No i właśnie, jeśli o nią chodzi – dotychczas mogliśmy zdobyć maksymalnie 45 pakietów Apex w drodze do maksymalnego poziomu. Ich liczba została zwiększona aż do 199:

  • Poziomy 2-20: jeden pakiet przy każdym poziomie, co daje łącznie 19 pakietów Apex
  • Poziomy 22-300: jeden pakiet co dwa poziomy, co daje łącznie 140 pakietów Apex
  • Poziomy 305-500: jeden pakiet co pięć poziomów, co daje łącznie 40 pakietów Apex

Wszyscy gracze, którzy mają już wbity bardzo wysoki poziom otrzymają wyrównanie nagród zgodnie z nowym systemem. Jeśli więc należysz do grupy, która ma już 100. poziom, dostaniesz 14 paczek na początku grudnia – wielu użytkowników bardzo ucieszyła taka wiadomość. Oprócz tego do gry trafi 36 nowych epickich oraz legendarnych zawieszek do broni. Pięć z nich odblokuje się dopiero co 100 poziomów, inne możemy zakupić w sklepie rotacyjnym lub wylosować z pakietów. Aktualizacja nie przewiduje żadnych innych zmian – jeżeli więc myśleliście, że powiew świeżości obejmie kwestie mechaniki czy zawartości gry jako takiej (nowe mapy na przykład), to... cóż. Miło jednak widzieć, jak dużo nowej zawartości będziemy mogli teraz odblokować.

Przypomnijmy, że Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze