News

Microsoft świętuje Black Friday mnóstwem promocji dla fanów marki Xbox

gram.pl, 25.11.2019 15:40 0

Firma przygotowała szereg ofert promocyjnych, które powinny szczególnie zainteresować fanów konsoli Xbox.

Black Friday wprawdzie dopiero za tydzień, ale my mamy dla Was kolejne oferty – tym razem od firmy Microsoft, która postanowiła celebrować święto promocji bogatą ofertą zniżek dla fanów marki Xbox. Oferta obejmuje konsole Xbox One w cenach zaczynających się od 699 złotych, abonamenty Xbox Game Pass, gry zarówno w wersjach cyfrowych, jak i pudełkowych, a także bogaty wybór wszelkich akcesoriów. Krótko mówiąc, jest w czym wybierać! Promocje obowiązują w sklepie internetowym Microsoft oraz w sklepach stacjonarnych i online sieci RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, Komputronik, X-kom i NeoNet. Oferta obowiązuje od 23 listopada do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Zaznaczamy jednak, że ceny oraz zestawy mogą różnić się w zależności od sprzedawcy.

 

Xbox One X to jedna z najpotężniejszych i najbardziej zaawansowanych konsol na świecie. Urządzenie dysponuje o 40% większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbudowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Sprzęt dostaje również regularne aktualizacje Enhanced, dzięki którym gry wydane już na oryginalnej konsoli Xbox One otrzymują liczne usprawnienia techniczne i wizualne, w tym wyższą rozdzielczość, płynniejsze animacje czy skrócony czas ładowania. Nie czekajcie i korzystajcie z takich ofert, jak:

 • Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grą Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ – 1499 zł
 • Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grą Gears 5 – 1499 zł
 • Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Forza Horizon 4 i Forza Motorsport 7 – 1499 zł
 • Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ i EA SPORTS FIFA 20 – 1729 zł
 • Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Gears 5 i EA SPORTS FIFA 20 – 1729 zł
 • Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grami Forza Horizon 4, Forza Motorsport 7 i EA SPORTS FIFA 20 – 1729 zł

Nie należy jednak zapominać jeszcze o konsoli Xbox One S – to wszechstronne urządzenie rozrywkowe, gwarantujące najlepsze treści dla całej rodziny. Dzięki niej możesz grać w gry i oglądać filmy w żywszych barwach dzięki technologii High Dynamic Range, przesyłać strumieniowo wideo w 4K z Netflix, i oglądać filmy na wbudowanym odtwarzaczu Blu-ray™ w jakości Ultra HD.

 • Xbox One S All-Digital Edition z dyskiem twardym 1TB i grami Minecraft, Sea of Thieves i pakietem dodatków Fortnite - 699 zł
 • Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ - 949 zł
 • Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Gears 5 - 949 zł
 • Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Forza Horizon 4 z dodatkiem LEGO Speed Champions - 949 zł
 • Xbox One S z dyskiem twardym 1TB, drugim kontrolerem bezprzewodowym Xbox i grą EA SPORTS FIFA 20 - 1179 zł
 • Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grami Star Wars Jedi: Upadły Zakon™ i EA SPORTS FIFA 20 - 1179 zł
 • Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grami Gears 5 i EA SPORTS FIFA 20 - 1179 zł
 • Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grami Forza Horizon 4 z dodatkiem LEGO Speed Champions i EA SPORTS FIFA 20 - 1179 zł

 

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami. Polecamy więc zwrócić uwagę na takie oferty, jak 3-miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate 50% taniej (oferta dostępna w sklepach stacjonarnych; dla wszystkich użytkowników) oraz 3-miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł (oferta dostępna na konsoli; tylko dla nowych użytkowników).

 

W ramach Black Friday obowiązują także promocyjne oferty cenowe na najpopularniejsze gry w wielu gatunach - od gier akcji, przez tytuły wyścigowe i pozycje dla całej rodziny – oraz akcesoria do konsol Xbox:

 • zaprojektuj własny kontroler Xbox Design Lab już od 259 zł i skorzystaj z bezpłatnej dostawy (oferta wyłącznie w sklepie Microsoft)
 • oszczędź 20% na bezprzewodowych kontrolerach Xbox (oferta dostępna w sklepach stacjonarnych i w sklepie Microsoft)
 • oszczędź do 50% na ponad 650 grach cyfrowych Xbox. Subskrybenci Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate otrzymują dodatkowe 10% zniżki (oferta dostępna wyłącznie w sklepie Microsoft).

 Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze