Oglądaj z nami transmisję z przygotowań Narodowej Drużyny Esportu do Mistrzostw Świata w Tekken 7

gram.pl
2019/11/23 15:30
0
0

Już o 16:00 rozpocznie się transmisja z bootcampu, na którym Adrian “FRIZEN” Szydłowski przygotowuje się do turnieju w Seulu. W planie: rozgrywki z reprezentantami Izraela i Słowacji, sesja Q&A i konkurs dla widzów.

Oglądaj z nami transmisję z przygotowań Narodowej Drużyny Esportu do Mistrzostw Świata w Tekken 7

Już za kilkadziesiąt minut na oficjalnym kanale Esports Association w serwisie Twitch.tv wystartuje transmisja z przygotowań Narodowej Drużyny Esportu do Esportowych Mistrzostw Świata w Seulu. Tym razem będziecie mogli zajrzeć do Katowice Gaming House, gdzie przy wsparciu firm Actina i ASUS ROG Adrian “FRIZEN” Szydłowski przygotowuje się do turnieju w grę Tekken 7. W planie streamu są mecze towarzyskie Frizena z reprezentantami Izraela i Słowacji; sesja Q&A z 26-letnim zawodnikiem oraz specjalny konkurs dla widzów, współorganizowany przez polskiego dystrybutora gry Tekken 7, firmę Cenega.

W bootcampie przed Mistrzostwami Świata w Korei biorą udział Michał “MisiekLFC” Petrus (PES 2020) i Adrian “FRIZEN” Szydłowski (Tekken 7), którzy wygrali kwalifikacje do Narodowej Drużyny Esportu i będą reprezentować Polskę w Seulu. Esportowe Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 12-14 grudnia.

GramTV przedstawia:

Gram.pl jest patronem medialnym Narodowej Drużyny Esportu, a Actina jej oficjalnym sponsorem i partnerem technologicznym.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!