News

State of Decay 2 pojawi się na Steamie w przyszłym roku

Maria Wawrzyniak, 22.11.2019 21:20 0

Gra zostanie udostępniona szerszej grupie odbiorców po prawie dwóch latach od premiery na konsolach Xbox One i w sklepie Microsoft Store.

Deweloperzy ze studia Undead Labs potwierdzili oficjalną datę premiery gry State of Decay 2 na platformie Steam. Produkcja zostanie udostępniona szerszej grupie odbiorców w pierwszej połowie 2020 roku. Pojawiła się już oficjalna strona gry we wspomnianym sklepie, jednak na razie nie ma możliwości składania zamówień przedpremierowych. Przy okazji twórcy zapowiedzieli, że w najbliższych miesiącach miłośnicy serii mogą spodziewać się wielkich i przede wszystkim ciekawych atrakcji, które pojawią się w State of Decay 2. Nie wiemy jednak, czy chodzi o jakiś większy dodatek, czy może informacje dotyczące ewentualnej kontynuacji. Pozostaje czekać.

Przypomnijmy, że State of Decay 2 zadebiutowało 22 maja 2018 roku na komputerach osobistych w sklepie Microsoft Store oraz na konsolach Xbox One. Gra stanowi bezpośrednią kontynuację pierwszej części wydanej w 2013 roku. Ponownie mamy do czynienia z osadzonym w otwartym świecie survivalem wzbogaconym o mocno rozbudowane elementy RPG. Naszym głównym zadaniem jest  więc oczywiście przeżycie apokalipsy zombie – musimy więc gromadzić potrzebne zasobny, rozbudowywać swoje kryjówki i bronić się przed hordami przeciwników. Nowością w dwójce jest tryb wieloosobowy, gdzie w przetrwaniu mogą nam pomóc inni gracze.

najnowsze