News

Darmowy weekend z trzema grami, czyli Prison Architect, Warhammer: Vermintide 2 i Rainbow Six: Siege

Maria Wawrzyniak, 22.11.2019 23:40 0

Jeżeli nie macie planów na weekend i szukacie czegoś do zagrania, to możecie za darmo sprawdzić aż trzy tytuły!

Na platformie Steam trwa właśnie darmowy weekend z dwoma produkcjami. Pierwszą z nich jest Prison Architect, czyli bardzo ciepło przyjęta strategia ekonomiczna od niezależnego studia Introversion. Naszym głównym zadaniem jest tutaj wybudowanie więzienia i sprawne zarządzanie nim. Zabawę rozpoczynamy od zaprojektowania placówki, w późniejszym czasie wielokrotnie przyjdzie z kolei nam ją rozbudowywać. Pojawiają się pierwsi więźniowie, a my musimy zadbać o ich podstawowe potrzeby. Robimy to na wiele sposobów: karmimy ich, wypuszczamy na regularne spacery, zapewniamy dostęp do pryszniców oraz innych niezbędnych rzeczy. Prison Architect możecie testować za darmo do poniedziałku.

Drugą produkcją jest Warhammer: Vermintide 2, czyli kontynuacja wydanej aż cztery lata temu gry Warhammer: The End Times – Vermintide. Mamy do czynienia z pierwszoosobową grą akcji, która została przeznaczona głównie dla trybu kooperacji. Nie doświadczymy tutaj jakichś wielkich zmian. Ponownie walczymy z dziwacznymi bestiami zamieszkującymi Stary Świat, wykorzystując do tego szeroki arsenał najróżniejszych broni. Za kontynuację znów odpowiada studio Fatshark. Warhammer: Vermintide 2 możecie testować za darmo do niedzieli.

Oprócz wymienionych dwóch tytułów, w ten weekend po raz kolejny możecie zagrać bezpłatnie w Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, czyli popularną strzelankę taktyczną od Ubisoftu. Aby ją przetestować, wystarczy wejść na oficjalną stronę promocji, wybrać interesującą Was platformę, ściągnąć wymagane pliki i grać – macie czas do 25 listopada (21:00 na pecetach, 6:00 na Xbox One i 14:00 na PlayStation 4).


najnowsze