News

Szturmowcy z Gwiezdnych Wojen zawitali do Fortnite'a w ramach wydarzenia tematycznego

Maria Wawrzyniak, 15.11.2019 18:20 0

W jednej z najpopularniejszych gier na świecie rozpoczęło się właśnie kolejne wydarzenie tematyczne, tym razem związane z Gwiezdnymi Wojnami.

Dzisiaj rozpoczęło się kolejne wydarzenie tematyczne w Fortnite, czyli jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Stworzone przez firmę Epic Games battle royale postanowiło razem ze społecznością świętować premierę nowej produkcji studia Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Fallen Order. Z tej okazji opublikowano krótki zwiastun, który prezentuje atrakcję wydarzenia – skórkę oryginalnego Stormtroopera. Możemy ją zdobyć na dwa sposoby: metodą tradycyjną, czyli w wewnętrznym sklepie Fortnite, lub poprzez zakupienie egzemplarza Upadłego zakonu w sklepie Epic Games Store. W drugim przypadku otrzymamy dodatkowo kod uprawniający do dostępu do przedmiotu kosmetycznego. Strój możemy zdobyć do 18 listopada. Co ciekawe, w grze pojawił się również gwiezdny niszczyciel, jednak na razie – poza tym, że wisi wysoko w powietrzu nad mapą – robi niewiele. Możemy się pewnie jednak spodziewać jakiejś niespodzianki, czy to w postaci dodatkowych nagród, czy urozmaiceń rozgrywki.

https://youtu.be/TJwVMhfu200

Przypominamy również, że aktualnie trwa Fortnite: Rozdział 2, czyli zupełnie nowy etap w rozwoju gry, który wprowadził do niej nowe lokacje i sporo innych atrakcji – szerzej poczytacie o tym tutaj.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze