News

This War of Mine: Final Cut - darmowa aktualizacja na pięciolecie gry. To prezent od 11 bit studios

pepsi, 14.11.2019 18:06 0

Przed pięcioma laty na rynek trafiła gra, która odmieniła losy 11 bit studios. Z tej okazji zespół ma dla fanów owej gry coś specjalnego – edycję Final Cut.

11 bit studios ogłosiło This War of Mine: Final Cut, ostateczną edycję wydanej w 2014 roku gry survivalowej. Wszyscy właściciele tytułu już teraz mogą ją odebrać w formie darmowej aktualizacji, która wzbogaci rozgrywkę o nową postać i klasyczny scenariusz. Ponadto będzie można się udać do lokacji udostępnionych w trzech fabularnych DLC Stories i wykonać związane z nimi zadania. Twórcy obiecują też poprawki wizualne z rozdzielczością 4K, odświeżone wersje wszystkich klasycznych poziomów i obsługę obrazu w formacie 21:9.

W ten sposób 11 bit studios pragnie świętować piątą rocznicę pojawienia się This War of Mine na rynku. Jak mówią przedstawiciele studia, gra znajduje szczególne miejsce w ich sercach. – Ten fenomen zasłużył na ostatni szlif. Fenomen, bo This War of Mine uczyniło z nas firmę, którą dziś jesteśmy - zarówno pod względem kreatywnej odwagi jak i obranego kierunku biznesowego - i pomógł w dalszej branżowej drodze – mówi dyrektor artystyczny Przemysław Marszał

- Fantastyczne wsparcie społeczności jest ogromną częścią tego sukcesu, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że taka aktualizacja musi być darmowa. Traktujemy Final Cut jako epizod zamykający wyjątkową historię, jaką było dla nas This War of Mine. Marka jednak pozostaje droga naszym sercom i nikt nie wie, co przyniesie przyszłość. Final Cut nie jest więcej pod żadnym względem finałem, a kreatywni twórcy, którzy byli z tytułem do tej pory, rozpoczęli już pogoń za nowymi wyzwaniami. Więc jesteśmy podekscytowani tym, co nadchodzi - dodaje. 11 bit studios zapewnia również, że będzie w dalszym ciągu wspierać This War of Mine pod kątem technicznym. 

Na tym nie koniec atrakcji. Planowane jest również wypuszczenie wersji vanilla, pozbawionej wszelkich aktualizacji oryginalnej edycji z 2014 roku. Będzie można w ten sposób porównać, jak gra ewoluowała przez te wszystkie lata.

Przy tej okazji zachęcamy Was również do sprawdzenia, jak ocenialiśmy This War of Mine po premierze.

Zamów This War of Mine w sklepie sferis.pl

https://www.youtube.com/watch?v=SJAdkY1soh4&feature=youtu.be gallery:13344
najnowsze