News

Red Dead Redemption 2 i tryb Ziemniaka, czyli jak wygląda piękna gra na najgorszych ustawieniach

Maria Wawrzyniak, 12.11.2019 21:34 0

Wiemy już, że Red Dead Redemption II może zachwycać oprawą graficzną, ale nie wiedzieliśmy, jak wygląda na najniższych możliwych ustawieniach.

Pewne jest to, że Red Dead Redemption II może wyglądać naprawdę przepięknie, aczkolwiek na takie luksusy mogą sobie pozwolić jedynie posiadacze bardzo mocnego sprzętu. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak gra od studia Rockstar Games wyglądałaby na możliwie jak najniższych ustawieniach? No to już nie musicie się zastanawiać – postanowiła to dla Was sprawdzić redakcja serwisu GameSpot i włączyła… Tryb Ziemniaka (Potato Mode). Oczywiście, nie jest to opcja, która byłaby standardowo dostępna w produkcji, ale po premierze pecetowej wersji wystarczy jedynie pogrzebać trochę w plikach – dziennikarze podkreślili przy tym, że niektóre elementy nadal wyglądają całkiem znośnie, aczkolwiek najbardziej zadziwiają sami bohaterowie. Ostrzegamy! Jeżeli nie macie humoru, filmik może Wam go mocno poprawić.

https://youtu.be/rKZ41SO9tQQ

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 w wersji na PC pojawiło się w sprzedaży 5 listopada na platformach Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store. Użytkownicy Steama poczekają do grudnia.


najnowsze