Pecetowe Red Dead Redemption II pomogło rozwiązać jedną z największych tajemnic w grze

LM
2019/11/09 16:31
2
0

Wystarczyło pogrzebać w plikach, by ustalić, w której wieży należy szukać zaginionej przed laty księżniczki Zinsmeister.

Pecetowe Red Dead Redemption II pomogło rozwiązać jedną z największych tajemnic w grze

Ciekawostka dla fanów najnowszej produkcji Rockstar Games – Red Dead Redemption II. Jeśli mieliście okazję ogrywać tytuł jeszcze przy okazji konsolowej premiery, to zapewne podczas zabawy natknęliście się na plakat informujący o zaginięciu luksemburskiej księżniczki. Isabeau Katharinie Zinsmeister miała zostać porwana na kilkanaście lat przed akcją gry, a miłośnicy westernowej produkcji bezskutecznie poszukiwali jej w świecie gry. Rozwiązanie przyszło, dopiero gdy na rynek trafiło wydanie pecetowe, a wraz z nim mody.

Okazuje się, że Rockstar Games przygotowało model arystokratki, który odpowiada jej opisowi z plakatu i wiekowi podczas wydarzeń RDR 2, ale twórcy z jakiegoś powodu zrezygnowali z wprowadzenia jej do finalnej wersji. Być może całość miała być częścią jakiegoś specjalnego wydarzenia – albo dopiero będzie. Ostatecznie Isabeau Zinsmeister gdzieś tam jest, więc być może kiedyś pojawi się w grze. O znaczeniu plakatu spekulowano na forach już od niespełna roku, a chociaż wątek był bardzo popularny wśród fanów, to jak dotąd, nikt nie znalazł przekonującej odpowiedzi.

Red Dead Redemption II jest dostępne na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GramTV przedstawia:


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
2
Sanders-sama
Gramowicz
09/11/2019 21:52

Cała posiniaczona, ciekawe kto ją tak urządził...

Mogliby jeszcze wyjaśnić kwestię tego Gavina, co go ten facio ciągle szuka, nawet w epilogu kilka lat później.

Illidian_Stormrage
Gramowicz
09/11/2019 19:23

Może będzie jakiś event w RDRze w sumie Rockstar mówił że nie porzuci jej.