News

Pecetowe Red Dead Redemption II pomogło rozwiązać jedną z największych tajemnic w grze

LM, 09.11.2019 16:31 2

Wystarczyło pogrzebać w plikach, by ustalić, w której wieży należy szukać zaginionej przed laty księżniczki Zinsmeister.

Ciekawostka dla fanów najnowszej produkcji Rockstar Games – Red Dead Redemption II. Jeśli mieliście okazję ogrywać tytuł jeszcze przy okazji konsolowej premiery, to zapewne podczas zabawy natknęliście się na plakat informujący o zaginięciu luksemburskiej księżniczki. Isabeau Katharinie Zinsmeister miała zostać porwana na kilkanaście lat przed akcją gry, a miłośnicy westernowej produkcji bezskutecznie poszukiwali jej w świecie gry. Rozwiązanie przyszło, dopiero gdy na rynek trafiło wydanie pecetowe, a wraz z nim mody.

Okazuje się, że Rockstar Games przygotowało model arystokratki, który odpowiada jej opisowi z plakatu i wiekowi podczas wydarzeń RDR 2, ale twórcy z jakiegoś powodu zrezygnowali z wprowadzenia jej do finalnej wersji. Być może całość miała być częścią jakiegoś specjalnego wydarzenia – albo dopiero będzie. Ostatecznie Isabeau Zinsmeister gdzieś tam jest, więc być może kiedyś pojawi się w grze. O znaczeniu plakatu spekulowano na forach już od niespełna roku, a chociaż wątek był bardzo popularny wśród fanów, to jak dotąd, nikt nie znalazł przekonującej odpowiedzi.

Red Dead Redemption II jest dostępne na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze