News

Rozpoczął się darmowy tydzień z The Elder Scrolls: Online

Maria Wawrzyniak, 06.11.2019 19:35 0

To niewątpliwie świetna okazja, aby zapoznać się ze wszystkim (prawie), co osadzone w znanym uniwersum MMORPG ma do zaoferowania.

Dzisiaj o godzinie 16:00 polskiego czasu wystartował darmowy tydzień z grą The Elder Scrolls OnlineWszyscy zainteresowani mogą przetestować produkcję na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 Xbox One (tutaj jednak wymagany jest abonament Xbox Live Gold) – mają więc czas do 13 listopada na to, aby zwiedzić świat popularnego sieciowego RPG od zespołu ZeniMax Online Studios. Twórcy zdecydowali się na udostępnienie całego obszaru razem z zawartością podstawki i rozszerzenia Morrowind. Przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało 4 kwietnia 2014 roku na komputerach osobistych, zaś 9 czerwca 2015 roku zostało udostępnione posiadaczom konsoli PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem, aczkolwiek na horyzoncie pojawiło się sporo negatywnych opinii – niemniej jednak, na ten moment podstawowa wersja posiada średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 71 punktów na sto. Znacznie lepiej prezentuje się z kolei rozszerzenia Morrowind oraz Summerset.

Aby dołączyć do grających, wystarczy wejść na oficjalną stronę testów, którą znajdziecie pod tym adresem i następnie wybrać odpowiednią platformę. Każda osoba, która zdecyduje się na stworzenie nowego konta w The Elder Scrolls Online, otrzyma na start 500 koron. Ponadto, jeżeli podczas darmowego testowania postanowicie zakupić grę, będziecie mogli rozpocząć przygodę od miejsca, w którym ją zakończyliście. Podobnie jest w sytuacji, kiedy bawicie się w TESO po raz kolejny w ramach bezpłatnego okresu – Wasze postępy zostały zapisane, a wy możecie zacząć od miejsca, gdzie ostatnio zakończyliście grę.


najnowsze