News

Watch Dogs: Legion i inne gry Ubisoftu potwierdzone na następną generację konsol

pepsi, 31.10.2019 18:52 1

Pięć gier wysokobudżetowych znajduje się w kalendarzu wydawniczym Ubisoftu na przyszły rok fiskalny. Wszystkie mają trafić na konsole następnej generacji.

Ubisoft zamierza wspierać Project Scarlett i PlayStation 5 od samego początku. Firma ogłosiła, że wszystkie wysokobudżetowe gry, których premiera planowana jest na przyszły rok fiskalny (rozpoczyna się on w kwietniu 2020), trafią na konsole następnej generacji. W tym gronie znajdują się Watch Dogs: Legion, Rainbow Six: Quartantine oraz Gods and Monsters. Wszystkie trzy zaliczyły ostatnio obsuwę. Oprócz tego francuski wydawca ma w planach jeszcze dwie inne pozycje z segmentu AAA, ale ich tytuły pozostają na razie w sferze domysłów.

- Jeśli chodzi o te pięć produkcji, zawitają one zarówno na obecną, jak i następną generację konsol. Wykorzystają one wszystkie nowe funkcje oferowane przez te maszyny. Będzie to niezwykle interesujące dla graczy – zapewnia dyrektor wykonawczy Ubisoftu, Yves Guillemot, cytowany przez VGC. – Będzie można pobrać nową zawartość znacznie szybciej, gracze doświadczą lepszego framerate’u… Jest mnóstwo bardzo dobrych elementów, które nadejdą wraz z tymi maszynami – dodaje.

Gry Ubisoftu w sklepie sferis.pl

najnowsze