News

Już niedługo w Borderlands 3 rozpocznie się wydarzenie Bloody Harvest

Maria Wawrzyniak, 22.10.2019 18:53 0

Gearbox Software powoli przygotowuje graczy na nowe wydarzenie, które już w ten czwartek pojawi się na serwerach Borderlands 3.

W ten czwartek, czyli 24 października gracze Borderlands 3 będą mogli wziąć udział w nowym wydarzeniu zatytułowanym Bloody Harvest. Twórcy ze studia Gearbox Software postanowili uczcić Halloween w sposób, który większości fanom powinien się spodobać – dodatek będzie bowiem dostępny dla wszystkich całkowicie za darmo. Deweloperzy podkreślili przy tym jednak, że musimy posiadać bohatera na odpowiednim poziomie, który posiada dostęp do pokładu Sanctuary III. Wczoraj w sieci pojawił się również materiał promujący wydarzenie, który możecie obejrzeć poniżej.

https://youtu.be/9b9oHoryDME

Na statku znajdziemy postać o imieniu Maurice – to właśnie ona będzie nas wprowadzać do wszelkich okresowych eventów w Borderlands 3. W przypadku Bloody Harvest dostaniemy specjalną misję. W galaktyce pojawią się więc opętani przeciwnicy, będący równocześnie czymś w rodzaju przepustki do nowej lokacji – po ich zabiciu z martwego ciała stwora wydostanie się duch. Gdy pokonamy tego ducha, dostaniemy wówczas odrobinę hektoplazmy, którą możemy zwrócić Maurice’owi, a ten wówczas otworzy nam dostęp do mapy wydarzenia Bloody Harvest.

Tam, oprócz znacznie straszniejszych, Halloween’owych wersji znanych nam przeciwników pojawi się również zupełnie nowy boss – kapitan Haunt, będący szkieletową wersją kapitana Traunta wzmocnioną o kilka silnych ataków. Do tego dojdą oczywiście legendarne bronie i unikalne cztery skórki dla wszystkich bohaterów, a nawet przywieszki.

Borderlands 3 zadebiutowało 13 września 2019 roku na komputerach osobistych (początkowo dostępne wyłącznie w Epic Games Store), konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze