Humble Monthly już niedługo stanie się Humble Choice

Wincenty Wawrzyniak
2019/10/22 19:28
0
0

Dla nowych graczy będzie mniej gier i wyższa cena, dla starych – właściwie to samo.

Być może kojarzycie, ale w chwili obecnej Humble Monthly jest usługą abonamentową dostarczaną przez Humble Store – co miesiąc chętni płacą 12 dolarów (około 46 złotych) i otrzymują zestaw kluczy do dziesięciu gier na komputery osobiste, które zostają wybrane przez pracowników sklepu. Tylko część z nich (w większości przypadków dwie gry) jest prezentowana na początku każdego miesiąca trwania subskrypcji. Okazuje się jednak, że twórcy usługi postanowili odrobinę (tak właściwie bardzo) zmienić taktykę, po czym ogłosili, że jeszcze przed końcem tego roku model biznesowy Humble Monthly zostanie zmodyfikowany i będzie funkcjonować pod nazwą Humble Choice.Humble Monthly już niedługo stanie się Humble Choice

W dużym skrócie – oferta Humble Choice będzie dla konsumentów mniej korzystna, niż jest obecnie. Miesięcznie bowiem otrzymamy o jedną grę mniej, a zapłacić będziemy musieli praktycznie dwa razy więcej. Koszt abonamentu będzie wynosić 19,99 dolarów, czyli około 78 złotych. Jedynym plusem całego przedsięwzięcia ma być możliwość samodzielnego decydowania o tym, jakie produkcje trafią do naszej biblioteki – nie wiemy jednak, jak duża będzie pula, z której dokonywać będziemy wyborów oraz na jakiej dokładnie zasadzie ma to wszystko działać. Jedyną sensowną opcją wydaje się więc opcja Classic, która przeznaczona zostanie dla dotychczasowych klientów serwisu – będą oni korzystać z usługi w ten sam sposób, co wcześniej, w tej samej formule i również z tą samą ceną. Haczyk polega na tym, że gdy dawni gracze przerwą subskrypcję chociaż na miesiąc, po powrocie (jeżeli na takowy się zdecydują) będą musieli wykupić zwykły, znacznie mniej atrakcyjny plan. Jeżeli więc zastanawialiście się nad skorzystaniem z usługi Humble Monthly, zalecamy zrobić to jak najszybciej – wówczas zatrzymacie wszelkie korzystne przywileje i będziecie płacić za subskrypcję 12 dolarów miesięcznie.

GramTV przedstawia:

Jeżeli natomiast chodzi o inne korzyści, z których mogą korzystać abonenci Humble Monthly, nie spotkamy w tej kwestii zmian – nadal będziemy posiadać 20% zniżki na zakupy w Humble Store oraz dostęp do Humble Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które możemy pobrać za darmo z oficjalnej strony serwisu.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!