Iron Danger – nowy zwiastun i przybliżona data premiery taktycznego RPG-a

LM
2019/10/18 15:01
0
0

Mitologia nordycka spotka się ze steampunkiem w pierwszym kwartale 2020 roku.

Firma Daedalic Entertainment opublikowała w sieci najnowszy materiał wideo poświęcony zapowiedzianej w minionym roku grze Iron Danger – taktycznej grze bitewnej łączącej klimaty mitologii nordyckiej ze steampunkiem. Obok prezentacji rozmaitych zagrywek wydawca zdecydował się ujawnić przybliżoną datę premiery tytułu na PC i konsolach ósmej generacji. Okazuje się, że Iron Danger ukaże się w marcu 2020 roku na komputerach osobistych za pośrednictwem Steam oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Konkretnej daty premiery jeszcze nie wskazano, ale ta zapewne pojawi się nieco bliżej wskazanego okienka.

Iron Danger – nowy zwiastun i przybliżona data premiery taktycznego RPG-a

GramTV przedstawia:

Iron Danger to produkcja zlokalizowanego w Finlandii studia Action Squad. Deweloperzy postanowili wzbogacić rozwiązania typowe dla taktycznych gier bitewnych o możliwość cofania czasu o kilka sekund w poszukiwaniu najlepszej możliwej sekwencji ruchów. Na gruncie rozgrywki całość przypomina takie tytułu jak Commandos czy Desperados, z tą różnicą, że na każdym etapie będziemy mogli cofnąć czas, by po odkryciu skutków wydanych rozkazów nieco zrewidować plany. Zróżnicowani bohaterowie, unikalne umiejętności i masa opcji dla manipulowania otoczeniem i korzystania z niego do własnych celów, a obok tego progresja bohaterów połączona z kolejnymi etapami kampanii fabularnej i kilkanaście godzin zabawy.

Tytuł wygląda ciekawie, aczkolwiek oprawa wizualna momentami jest nieco okrojona, by znowu później wpaść w zbytnie rozmycie i efekty postprocesowe. Miejmy nadzieję, że twórcy nieco wypośrodkują to dla finalnej wersji, a tymczasem czekamy na kolejne gameplaye. Zainteresowani?


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!