News

Na duże nowości w Falloucie 76 trzeba będzie poczekać do 2020 roku

pepsi, 17.10.2019 21:09 0

Zapowiedziana podczas E3 2019 aktualizacja Wastelanders do Fallouta 76 zaliczyła sporą obsuwę. A szkoda, bo miała wnieść do gry wiele oczekiwanych przez fanów nowości.

Użytkownicy Fallouta 76 nie doczekają się w tym roku premiery Wastelanders, zapowiedzianej podczas E3 aktualizacji, która miała wnieść do rozgrywki m.in. postacie niezależne, towarzyszy, nowy quest fabularny, opcje dialogowe, system wyborów i konsekwencji czy broń i elementy wyposażenia. W oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie gry Bethesda przekazała:

Jesteśmy podekscytowani tym, jak Wastelanders się rozwija, ale potrzebuje trochę więcej czasu by móc stać się najlepszą, najbardziej dopracowaną aktualizacją. Przesuwamy więc premierę na pierwszy kwartał przyszłego roku. Wciąż ponownie ocenialiśmy i zmienialiśmy nasze procesy, by upewnić się, że spełniamy nasze i wasze wysokie standardy jakościowe. Przepraszamy za opóźnienie, ale wiemy, że dłuższe oczekiwanie będzie tego warte.

Ponadto Bethesda zapewniła, że Wastelanders jest na najlepszej drodze do tego, by stać się jednym z największych dodatków, jakie kiedykolwiek powstały w studiach firmy. 

Gry z serii Fallout w sklepie sferis.pl

najnowsze