Szykujcie się na hack'n'slash-a w uniwersum League of Legends

Wincenty Wawrzyniak
2019/10/16 17:40
2
0

Tak, Riot Games pracuje nad jeszcze inną grą – tym razem będzie to produkcja typu hack’n’slash. Zwiedzimy Runeterrę!

Kolejna – i wciąż nie ostatnia – wiadomość z nocnej transmisji z okazji obchodów 10. rocznicy League of Legends. Dotychczas powiedzieliśmy sobie już o tym, że zarówno MOBA od Riot Games, jak i Teamfight Tactics pojawią się na urządzeniach mobilnych, była bijatyka, która zostanie osadzona w świecie League of Legends oraz pierwszoosobowa strzelanka z zupełnie nowym uniwersum. Na horyzoncie pojawiła się także nowa gra karciana – Legends of Runeterra. Teraz powiemy o czymś, co prawdopodobnie wielu fanów produkcji Riot Games zaskoczyło. Okazuje się bowiem, że twórcy pracują nad Project F, który bardzo mocno przypomina grę z gatunku hack’n’slash – na poniższym filmiku około minuty 2:19 możecie zobaczyć krótki fragment z rozgrywki.

Jeżeli jednak myśleliście, że dostaniemy jakiekolwiek konkretne informacje na temat produkcji, to musimy Was zawieść. Prawda jest jednak taka, że RPG w świecie League of Legends brzmi naprawdę interesująco – chyba większość graczy zgodzi się, że świat gry jest niemalże stworzony dla takiego gatunku. Ponadto twórcy mają przecież dostęp do niezwykle pokaźnego arsenału najróżniejszych bohaterów. Nie wiemy jednak o grze praktycznie niczego poza tym, iż pozwoli graczom „podróżować po świecie Runeterry razem ze swoimi przyjaciółmi” – o tym powiedział jeden z deweloperów:

Chociaż kochamy League of Legends, to myślę, że wszyscy zastanawialiśmy się nad tym, jakby wyglądało bieganie po świecie Runeterry i eksploracja. Jak możemy więc umożliwiśc graczom robienie tego razem z przyjaciółmi?

GramTV przedstawia:

Szykujcie się na hack'n'slash-a w uniwersum League of Legends

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
2
alinka3019
Gramowicz
21/10/2019 10:52

Wiedźmin 3 za FREE!

http://bit.ly/31pAyaP

MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/10/2019 19:21

Dobra... teraz to już jest chore.