News

Gracze Star Citizen będą mogli wypożyczać statki i zwiedzać jaskinie

Maria Wawrzyniak, 13.10.2019 19:05 1

Najnowsza łatka wprowadza do gry Star Citizen sporo nowych funkcji do rozgrywki, a także poprawia błędy.

Od niedawna wszyscy gracze, którzy zdecydowali się wspierać Star Citizen, mogą zagrać w najnowszą wersję alfa. Cloud Impreium Games wypuściło bowiem aktualizację z numerem 3.7, która dodaje sporo nowych funkcji do rozgrywki oraz poprawia błędy z przeszłości – z tej okazji twórcy opublikowali również zwiastun mający na celu krótką prezentację nowej zawartości. Obejrzeć możecie go oczywiście poniżej.

Łatka aktualizuje między innymi personalizację naszego bohatera oraz zmienia użycie jego wytrzymałości, dzięki czemu będziemy mogli dłużej biec sprintem i szybciej się regenerować. Ponadto poprawiono sztuczną inteligencję statku bojowego, dzięki czemu wybór celu jest bardziej dynamiczny. Najciekawszą nowością są jednak tytułowe wypożyczalnie statków oraz jaskinie, które gracze będą mogli zwiedzać w celu wydobycia potrzebnych surowców. Zainteresowanych wszystkimi szczegółami zapraszamy tutaj.

https://youtu.be/0Zvj_JXN8tA

Star Citizen to symulator kosmiczny, którego produkcją zajmuje się Chris Roberts oraz zespół deweloperski Cloud Imperium Games. Co ciekawe, realizacja gry stała się możliwa głównie dzięki wsparciu fanów, którzy zainwestowali w nią kilkadziesiąt milionów dolarów. Tym samym Star Citizen oficjalnie stał się jednym z największych crowdfundingowych projektów w historii. Nie zmienia to jednak faktu, że czekamy już naprawdę długo – produkcja znalazła się w fazie wczesnego dostępu 4 czerwca 2014 roku, a o premierze nadal ani widu ani słychu. Jak myślicie, dożyjemy?

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze