News

Iron Harvest oraz Wasteland 3 po raz pierwszy w Polsce w grywalnej formie podczas PGA 2019!

gram.pl, 12.10.2019 20:10 0

Firma Koch Media Poland ma zaszczyt poinformować, że w trakcie targów Poznań Game Arena 2019 (18 – 20 października 2019), umożliwi graczom przetestowanie po raz pierwszy w Polsce dwóch tytułów, których premiery zaplanowane są na rok 2020.

W strefie PC, której partnerem został Razer, zaprezentowane zostaną w formie grywalnej dwie niezwykle interesujące gry z katalogu premier Koch Media na przyszły rok. Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnym świecie 1920+ inspirowanym dziełami Jakuba Różalskiego, a Wasteland 3 to postapokaliptyczne, wysokobudżetowe cRPG Briana Fargo i studia inXile Entertainment.

Poza możliwością przetestowania najnowszych gier na stoisku Koch Media Poland, wystawca razem z organizatorami targów przygotował szereg atrakcji na stoisku oraz scenie głównej, w tym spotkania z twórcami gier i konkursy. Firma Koch Media zadbała też oczywiście, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających.

Strefa Koch Media Poland na Poznań Game Arena 2019 w skrócie:

  • ponad 400 m2 przestrzeni wystawowej;
  • ponad 30 stanowisk do gry na konsolach PlayStation 4 Pro oraz najnowszych komputerach klasy PC; 
  • możliwość zagrania w dwa nadchodzące hity wiele miesięcy przed premierą – Iron Harvest, Wasteland 3; 
  • szansa na przetestowanie najnowszych wyścigów od Codemasters, GRID oraz Formula 1 2019;
  • spotkania z twórcami gier, konkursy i inne aktywności dla fanów.

"Poznań Game Arena" to największe targi gier komputerowych, konsolowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. W zeszłym roku wzięło w nim udział 76 tysięcy osób. W programie m.in. premiery gier, pokazy cosplay’erów, turnieje e-sportowe. Do dyspozycji zwiedzających zostanie oddane aż 1500 stanowisk, na których będzie można przetestować liczne tytuły. W tym roku "Poznań Game Arena"odbędzie się w dniach 18-20 października.

Więcej informacji o PGA.

Bilety na tegoroczne Poznań Game Arena znajdziecie pod tym adresem.

Materiał przygotowany przez organizatora wydarzenia. Gram.pl objął imprezę Poznań Game Arena 2019 swoim patronatem medialnym.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze