"Kórliki" z serii Rabbids będą uczyć kodowania w nowej grze edukacyjnej od Ubisoftu

Maria Wawrzyniak
2019/10/03 23:00
0
0

Firma zapowiedziała właśnie Rabbids Coding – grę edukacyjną, która nauczy nas kodowania. Za darmo!

Ubisoft zapowiedziało darmową grę edukacyjną o tytule Rabbids Coding, której celem będzie nauka zarówno młodych, jak i starszych graczy podstaw programowania. Niektórzy zapewne rozpoznają głównych bohaterów nowej produkcji – są nimi postacie z serii Rabbids, do której należą między innymi takie gry, jak Raving Rabbids: Alive and Kicking czy Rabbids: Adventure Party.Naszym zadaniem w Rabbids Coding będzie oczyszczenie statku kosmicznego opanowanego przez tytułowe kórliki. Robimy to wydając im polecenia, które tworzymy z instrukcji wybranych z menu, rozrzucając przy tym kawałki kiełbasy w określone miejsca danej lokacji, aby zmusić zwierzęta do przemieszczania się. Sami twórcy opisali tytuł w poniższych słowach:

Rabbids Coding nie wymaga od gracza żadnej wcześniejszej wiedzy na temat kodowania – instrukcje (przyp. red.: które wykorzystujemy do sterowania danym stworzeniem) są bardzo proste i można je wybrać z menu, uporządkować oraz przetestować za pomocą przycisku odtwarzania. Nie udało Ci się uzyskać oczekiwanych rezultatów? Nie martw się – sprawdź po prostu, co poszło nie tak, zmień niektóre rzeczy i spróbuj ponownie!

GramTV przedstawia:

Rabbids Coding zadebiutuje już 8 października bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja będzie dostępna za darmo na platformie Uplay.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!