News

Microsoft Flight Simulator na nowym, 30-minutowym nagraniu z rozgrywki

Maria Wawrzyniak, 30.09.2019 17:15 2

W sieci pojawiło się właśnie kolejne nagranie z Microsoft Flight Simulator, które pokazuje prawie pół godziny rozgrywki z najnowszej odsłony cyklu.

Microsoft Flight Simulator to nowa odsłona kultowego cyklu symulatorów lotu, za której opracowanie odpowiada zespół wchodzący w skład grupy Xbox Game Studios. Dzisiaj natomiast w sieci pojawił się nowy materiał wideo, trwający trochę ponad trzydzieści minut. Na początku mamy podróż do przeszłości i widzimy części z lat 1982-2006, by na koniec dostać dość obszerną prezentację najnowszej odsłony cyklu, czyli Microsoft Flight Simulator 2020.

https://youtu.be/Fj8h6yibHHc

 

Pamiętajmy jednak, że gameplay został zarejestrowany w oparciu o wersję pre-alfa, więc niewątpliwie czeka nas jeszcze wiele zmian. Niemniej jednak trzeba przyznać, że już w tym momencie wygląda to naprawdę świetnie – materiał natomiast pozwala nam zrozumieć, w jakim dokładnie kierunku podąża projekt twórców z Xbox Game Studios. Najbardziej zachwycającym elementem jest oczywiście oprawa graficzna i niezwykła szczegółowość otoczenia. Otaczający nas w grze świat stworzono polegając na danych zgromadzonych na potrzeby map dla wyszukiwarki Bing.Gra będzie pobierać potrzebne pliki z serwerów w trakcie rozgrywki. Twórcy zapewnili, że jest to jedyne wyjście, ponieważ do zapisania wszystkich danych według nich potrzebnych byłoby około dwadzieścia tysięcy płyt Blu-ray. A to całkiem sporo. Przypomnijmy, że premiera Microsoft Flight Simulator została zaplanowana na 2020 rok i zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One. Gra będzie dostępna również w ramach usługi Xbox Game Pass. Zainteresowani mogą aktualnie zapisać się do tak zwanego Insider Program – później z tej listy wybrani zostaną gracze do testów wczesnej wersji produkcji.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze