News

Trwa wydarzenie Fortnite x Batman z okazji 80. rocznicy powstania Mrocznego Rycerza

Maria Wawrzyniak, 22.09.2019 15:40 0

Zgodnie z piątkową zapowiedzią, gracze Fortnite mogą już świętować 80. rocznicę powstania Batmana – rozpoczęło się wydarzenie Fortnite x Batman.

Dwa dni temu pisaliśmy o zaplanowanej prezentacji nowego wydarzenia w Fortnite. Wczoraj natomiast, zgodnie z zapowiedziami, w popularnym battle royale oficjalnie rozpoczęło się Fortnite x Batman – wydarzenie z okazji 80. rocznicy powstania Mrocznego Rycerza.

Od teraz do szóstego października lokacja znana graczom jako Wykrzywione Miasteczko zamieni się w równie dobrze znane Gotham City. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zdobycia kilku unikalnych przedmiotów oraz skórek nawiązujących do superbohatera, dzięki którym nasza postać będzie mogła zamienić się w człowieka-nietoperzaChwytak Batmana oraz Wybuchowy Batarang to dwa nowe przedmioty, które każdy gracz będzie mógł znaleźć podczas rozgrywki. Największą atrakcją jest jednak kostium Batmana. Paczka jest aktualnie dostępna w sklepie Fortnite i oprócz kilofu oraz lotni zawiera dwa stroje – jeden znany z komiksów, a drugi z filmu o Batmanie. W sklepie pojawiły się również indywidualne przedmioty, jak chociażby strój Catwoman.

Gracze, którzy niekoniecznie mają ochotę wydawać swoje pieniądze na przedmioty, będą mogli wykonać kilka zadań dostępnych do 1 października – po ich wykonaniu dostaną nagrody, takie, jak Kocia Lotnia czy unikalne spreje.

https://youtu.be/qVvH-NYnM7k

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze