News

Polskie studio Teyon Games zapowiedziało Terminator: Resistance

Maria Wawrzyniak, 19.09.2019 19:50 0

Zespół, znany głównie z Rambo: The Video Game, właśnie zapowiedział swoją najnowszą produkcję, opartą na licencji kultowych filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem.

Polskie studio znane między innymi z gry Rambo: The Video Game zapowiedziało swoje kolejne dzieło, czyli Terminator: Resistance. Zapowiedź zdradza, że dostaniemy pierwszoosobową strzelankę wzbogaconą o elementy RPG. Tytuł zostanie oparty na licencji kultowej serii filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem. Wiemy też, że gra zmierza na komputery osobistePlayStation 4 oraz Xboxa One – w Europie ukaże się 15 listopada, podczas gdy Amerykanie poczekają do 3 grudnia.

Produkcja zabierze nas do Stanów Zjednoczonych 31 lat po Dniu Sądu, gdy maszyny zbuntowały się przeciwko ludzkości. Gracz wcieli się w Jacoba Riversaczłonka ruchu oporu, który razem z innymi buntownikami dzielnie stawi czoła robotom. Poza najważniejszym elementem, czyli oczywiście walką, w grze pojawi się również rozbudowany system craftingu oraz wspomniane wcześniej RPGFabuła będzie nieliniowa – to, jak potoczy się akcja, będzie zależne od naszych decyzji.

O ile to wszystko brzmi bardzo dobrze, tak gracze mają pełne prawo do obaw, ponieważ to wciąż studio, które stworzyło Rambo: The Video Game, ocenione ostatecznie na bardzo słabą produkcję. Miejmy jednak nadzieję, że zespół wyciągnął wnioski ze swoich błędów.

https://www.youtube.com/watch?v=zgBTsB-4bmM

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze