Aż sześć gier z Batmanem od dzisiaj za darmo w Epic Game Store

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/19 18:50
6
0

Do zgarnięcia Batman: Arkham Collection oraz trylogia LEGO Batman. A jakby tego było mało – łączna wartość wszystkich sześciu produkcji przekracza czterysta złotych.

Tydzień temu pisaliśmy o kolejnych darmówkach w ramach cotygodniowego rozdawania gier w Epic Games Store. Jeżeli zdążyliście, Wasza biblioteka gier wzbogaciła się o Conarium. Wówczas firma postanowiła nie wyjawiać od razu tytułu kolejnej produkcji, aczkolwiek załączyła wymowny obrazek sugerujący paczkę z Batmanem. Podejrzenia okazały się więc prawdą, aczkolwiek tym razem Epic Games najwyraźniej przeszło samo siebiemożemy bowiem zgarnąć aż sześć nowych gier.Aż sześć gier z Batmanem od dzisiaj za darmo w Epic Game Store

Pierwsza na liście jest trylogia Batman: Arkham Collection, czyli zestaw gier akcji z otwartym światem, w skład którego wchodzą kolejno Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight. W każdej grze osią akcji są zadania, które wykonujemy, regularnie bijąc się z różnymi przeciwnikami oraz pokonując większych bossów. Co natomiast ciekawe (dla tych, którzy oczywiście nie grali), wraz z każdą premierą ten otwarty świat jest coraz większy – w pierwszych dwóch częściach mapę przemierzamy pieszo, jednak w trzeciej już pojawił się słynny Batmobil.

Później do pobrania mamy drugą trylogię, tym razem skierowaną do młodszych (ale niekoniecznie) odbiorców, czyli produkcje spod szyldu LEGO Batman, a dokładniej LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes i LEGO Batman 3: Poza Gotham (Beyond Gotham).

GramTV przedstawia:

Jeżeli natomiast chodzi o gry, które dostaniemy za tydzień, będą nimi Everything oraz Metro 2033 Redux. Pierwsza z nich jest czymś w rodzaju generatora światów, którym po stworzeniu gracz może przeglądać się z najróżniejszych perspektyw. Druga produkcja to natomiast odświeżona wersja słynnego Metro 2033, czyli grze opartej na twórczości Dmitrija Głuchowskiego.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
6
Sanders-sama
Gramowicz
20/09/2019 17:19

Zrobię Sweeneyowi na złość i kupię na steamie.

Kafar
Gramowicz
20/09/2019 09:00
Sadhu napisał:

Ja korzystam z Epica dla tych darmowych gier. Jestem mega zadowolony. Nie kumam tego hejtu i nawet nie chce mi się próbować tego pojąć.

Bo gracze to idioci, nie raz to mówiłem. Dają się doić różnym firmom, a to niedokończone gry a to obciętne z zawartości i dodane mikrotranzakcje.. a dramy szukają tam gdzi jest najmniej potrzebna. Na szczęście jak widać, Epic sobie radzi wyśmienicie, mimo tych kilkunastu krzykaczy.

GThoro
Gramowicz
20/09/2019 00:14
Sadhu napisał:

...i nawet nie chce mi się próbować tego pojąć.

I to jest Twój błąd.
Trwa Wczytywanie