News

Half-Life – modyfikacja umożliwia ukończenie kampanii w kooperacji dla dwóch graczy

LM, 18.09.2019 13:10 1

W odróżnieniu od wcześniejszych tego typu modów, jego twórca postarał się, by treść gry pozostała jak najbliżej oryginału.

Modder znany jako Hiems podzielił się z użytkownikami sieci swoim najnowszym projektem. Tym okazuje się mod Half-Life: Coop, który – jak zapewne się domyślacie – pozwala na zabawę w kooperacji podczas kampanii fabularnej gry. To oczywiście nie pierwszy tego typu projekt, ale od poprzedników wyróżnia go fakt, iż modder postarał się, by jak najmniej elementów oryginału uległo zmianie. Tym samym otrzymaliśmy oryginalną kampanię z wydanej w 1998 roku strzelanki z opcją zabawy dla dwóch graczy.

Warto zaznaczyć, że w obecnej wersji mod nie oferuje jeszcze konfrontacji z finalnym bossem gry, a jego twórca zamierza wprowadzić szereg poprawek i usprawnień w nadchodzących aktualizacjach. Hiems nie wskazał przy tym, czy dla zabawy w kooperacji proporcjonalnie podniesiono poziom trudności, więc pozostaje Wam przekonać się o tym samodzielnie. Modyfikację Half-Life: Coop możecie pobrać pod tym adresem.

https://www.youtube.com/watch?v=SpHsQAnvdgE

Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze