Dzięki tej modyfikacji możesz teraz do woli głaskać psy w Fallout 4

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/18 16:30
1
0

Tylko te przyjazne, swoją drogą – agresywne i wrogo nastawione psy nadal będą próbowały Cię zabić.

Wszyscy lubimy psy. No, przynajmniej (prawie na pewno) lubi je miażdżąca większość z nas. Nie oceniamy, możesz lubić koty, ale nie lubić psów, a równie dobrze możesz woleć chomiki czy inne zwierzaki. Nic jednak nie zmienia faktu, że psy w grach komputerowych są bardzo ważnym elementem – nawet jeżeli niezbyt wiele w danej grze robią. Blair Witch jest na przykład wyjątkiem w tej kwestii, ponieważ Bullet, czyli nasz psi kompan, może nawet uratować nam życie. Na Twitterze istnieje nawet specjalne konto, którego właściciel w swoich wpisach informuje graczy, w jakich grach można pogłaskać psa, a gdzie nie.Dzięki tej modyfikacji możesz teraz do woli głaskać psy w Fallout 4

Okazać czułość czworonogom możemy na przykład w Enter the Gungeon. Dzięki modyfikacji, jest to nawet możliwe w starym Wolfenstein 3D. A teraz również w Fallout 4 – także dzięki modyfikacji o nazwie Pet Any Dog stworzonej przez użytkownika o nazwie Sagittarius22. Dotyczy to wszystkich przyjaznych piesełów, nie tylko Ochłapa. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ do pogłaskania czworonoga będziemy potrzebowali przynajmniej pierwszego poziomu perka o nazwie Animal Friend (Przyjaciel zwierząt). I o ile przyjazne psy ochoczo nadstawią łba do głaskania, tak lepiej nie próbować okazywać czułości tym, które są agresywne, bo zwyczajnie spróbują nas wówczas zabić. Zarówno gracz, jak i pies nie mogą być także w danej chwili podczas walki, a my nie możemy mieć na sobie power armora.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Fallout 4 zadebiutował 10 listopada 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jest to czwarta pełnoprawna odsłona kultowego cyklu gier RPG w świecie postapokalipsy, który od 2008 roku należy do firmy Bethesda Softworks.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
seba93DJ
Gramowicz
18/09/2019 16:42

Fantastyczny mod i fantastyczny news :) super , oby więcej takich