News

Stało się to, co stać się musiało - Warner Bros. pracuje nad filmem o figurkach Funko Pop

Maria Wawrzyniak, 17.09.2019 20:10 2

Kojarzycie te figurki? Niezależnie od tego, czy je lubicie, czy też nie, popularność tych gadżetów wcale nie spada. Wręcz przeciwnie.

Na pewno kojarzycie figurki Funko Pop. Są absolutnie wszędzie – na Instagramie, na półkach z płatkami śniadaniowymi, z kosmetykami. Są nawet breloczki. Na tym jednak ma się nie zakończyć, ponieważ właśnie dowiedzieliśmy się, że Warner Bros. Animation będzie twórcą nowego filmu z tymi właśnie figurkami w roli głównej.

Za projekt będzie odpowiadał Teddy Newton, natomiast reżyserią zajmie się Mark Dindal. Na razie nie dostaliśmy jednak żadnych innych konkretnych informacji. Dyrektor generalny firmy Funko, Brian Mariotti, wypowiedział się na temat powstawania produkcji z nadwyraz dużym entuzjazmem:

Jesteśmy zachwyceni możliwością i zaangażowani w to, aby stworzyć niesamowity film Funko, który będzie miał ogrom zalet. Tu nawet nie chodzi o sprzedaż zabawek czy budowanie marki – zespół Warner Bros. Animation ma własną, unikalną wizję tego, jak powinien wyglądać pierwszy film. My natomiast jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy z nimi wyruszyć w tę podróż.


najnowsze