The Coalition postanowiło przeprosić graczy za problemy techniczne we wczesnym dostępie Gears 5

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/10 18:14
0
0

Gears 5 w edycji Ultimate, które zapewniało wczesny dostęp do gry, miało trochę problemów technicznych na samym starcie. Twórcy postanowili więc wynagrodzić poszkodowanych.

Osoby, które zdecydowały się na zakup Gears 5 Ultimate Edition najprawdopodobniej przekonały się do tego dzięki możliwości zagrania przed premierą, ponieważ gra w tej edycji zapewniała użytkownikom wcześniejszy dostęp do rozgrywki. Problem pojawił się jednak w momencie, gdy na horyzoncie ukazała się dość poważna usterka techniczna, która odebrała ogromnej ilości graczy możliwość zagrania ze znajomymi. Ofiarą największych komplikacji padł matchmaking. Do tego niemała część grających miało regularne kłopoty z połączeniem.The Coalition postanowiło przeprosić graczy za problemy techniczne we wczesnym dostępie Gears 5

Ostatecznie sytuacja wyglądała nieciekawie – aby zagrać w jakikolwiek dostępny tryb, trzeba było uzbroić się w cierpliwość i dodatkowo liczyć na szczęście. A gdy już udało się komuś dostać na serwer, istniało duże prawdopodobieństwo, że i tak zaraz zostanie z niego wyrzucony. The Coalition, czyli studio odpowiedzialne za stworzenie Gears 5, stanęło na wysokości zadania – uporało się z problemami, by na koniec zrekompensować graczom całą nieprzyjemną sytuację małym podarunkiem.

GramTV przedstawia:

Jak dowiadujemy się ze wpisu na Twitterze, przez 5 dni będziemy objęci lepszym mnożnikiem doświadczenia oraz złomem, którego dostaniemy aż 600 sztuk – bonusy mają zostać wprowadzone w ciągu 48 godzin.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!