News

Garstka pierwszych recenzji Borderlands 3 wróży naprawdę dobrze

Maria Wawrzyniak, 09.09.2019 19:00 4

Jak informowaliśmy wcześniej, przedpremierowych recenzji Borderlands 3 nie będzie zbyt wiele. Pojawiła się jednak ich pierwsza garstka – na resztę poczekamy do premiery. Na razie wygląda to dobrze.

Wprawdzie wydawca Borderlands 3 zdecydował się zapewnić kopie recenzenckie jedynie paru wybranym przez siebie serwisom w Stanach Zjednoczonych, tak w internecie już pojawiła się garstka recenzji. Wiemy jednak, że jest naprawdę dobrze, a noty są wysokie. Fani serii dostaną dokładnie to, czego spodziewać się można o Borderlands – tonę najróżniejszych, niejednokrotnie humorystycznych broni, bardzo dobrze spersonalizowanych bohaterów, jeszcze więcej ciekawych zadań pobocznych oraz przede wszystkim zadowalające zakończenie dziesięcioletniej podróży.Dla niektórych jednak wymienione powyżej cechy prowadzą do jednej, dość irytującej wady – to nadal jest typowa gra z serii Borderlands. Nie ma żadnej rewolucji, niektórzy narzekają również na zbyt płytką opowieść, inni na bossów czy fazę end-game’u. Zdania, jak zawsze, są mocno podzielone. Dlatego najlepiej po prostu poczytać i poczekać do premiery. Oto lista pierwszych recenzji Borderlands 3:

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września 2019 roku na komputerach osobistych (początkowo dostępne wyłącznie w Epic Games Store), konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze