Jak przebiegają prace nad modem Beyond Skyrim? Zobacz sam

LM
2019/09/07 13:35
0
0

Twórcy obiecującej modyfikacji na nowym materiale wideo chwalą się postępami z kilku ostatnich miesięcy.

Jaki Skyrim jest, każdy widzi. O grze Bethesdy można powiedzieć wiele, ale fakt, że wciąż jest popularna, nawet niemal 8 lat po premierze dowodzi, że twórcy wiedzą, co robią. Oczywiście na budowanie marki miała też niebanalny wpływ aktywna scena modderska, która wciąż nie ustaje w wysiłkach, by dowieźć nam kilka perełek.

Jak przebiegają prace nad modem Beyond Skyrim? Zobacz sam

GramTV przedstawia:

Jedną z nich jest obiecujący mod Beyond Skyrim, który korzysta z wydanej w 2011 produkcji, ale jak sama nazwa wskazuje, skupia się raczej na wszystkim poza tytułową prowincją. Kilka ekip modderów pracuje nad uzupełnieniem zaprezentowanego w grze świata o kolejne elementy kontynentu Tamriel. Na załączonym do wiadomości materiale prezentują to, co udało im się osiągnąć w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Rzućcie okiem.

Całość powoli nabiera oczekiwanych kształtów, ale niezwykle szeroki zakres działań i ambicja twórców raczej nie zwiastują rychłej premiery moda. Ostatecznie pozostaje mieć nadzieję, że gdy poszczególne komponenty modyfikacji zostaną już sfinalizowane, to twórcy pozwolą nam wyruszyć do niezbadanych dotąd zakątków świata The Elder Scrolls, albo odświeżyć doskonale znane lokacje w nowej odsłonie. Trzymamy kciuki, a gdy tylko pojawią się kolejne doniesienia, to z pewnością się o tym dowiecie.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!