Złap je wszystkie! Albo zapłać 10 tysięcy dolarów za kartę Charizarda na eBay

LM
2019/09/03 08:35

Dodatek Hidden Fates do Pokemon Trading Card Game zapewnił szczęśliwemu nabywcy małą fortunę.

O tym, jak niezwykle pożądane unikaty z rozmaitych gier otwierają portfele kolekcjonerom, zapewne słyszeliście już wielokrotnie. Nie inaczej jest tym razem – przy okazji najnowszego dodatku do karcianki Pokemon Trading Card Game zatytułowanego Hidden Fates zmieniono zasady dystrybucji kart, co przyprawiło kolekcjonerów o zawrót głowy. Okazuje się, że kart dostępnych w rozszerzeniu nie można kupić w zbiorczych pakietach, a zamiast tego te dołączane są losowo do innych zestawów i chociaż sam dodatek liczy jedynie 68 kart, to posiada także specjalną talię Shiny Vault, która jest szczególnie pożądana przez kolekcjonerów. Do tego stopnia, iż masowo kupują dostępne zestawy z nadzieją, że uda im się zdobyć chociaż jedną.

Złap je wszystkie! Albo zapłać 10 tysięcy dolarów za kartę Charizarda na eBay

GramTV przedstawia:

Takim szczęśliwcem okazał się jeden z użytkowników platformy eBay, któremu udało się sięgnąć po święty Graal fanów Pokemon Trading Card Game – kartę Charizard-GX. W dodatku z talii Shiny Vault, co w połączeniu ze sklasyfikowaniem karty przez firmę Beckett jako Black Label, pozwoliło mu ugrać podczas licytacji ponad 10 tysięcy dolarów (około 39 300 PLN). Wycenioną blisko nowego samochodu osobowego kartę możecie zobaczyć powyżej. Cóż, widocznie czarno-czerwona kolorystyka pokemona jest wystarczającym uzasadnieniem dla kolekcjonerów, którzy zdecydowali się powalczyć o unikat.

Polowaliście kiedyś na unikaty w grach? A może udało Wam się jakiś trafić i sprzedać za okrągłą sumkę? Pochwalcie się w komentarzach.

Pokemon Trading Card Game zadebiutowało w Kraju Kwitnącej Wiśni w październiku 1996 roku.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
03/09/2019 15:08

Przyfarciło się kolesiowi.