News

Nowy materiał nagraniowy z rozgrywki kolejnej odsłony The Settlers

Maria Wawrzyniak, 30.08.2019 19:00 0

W internecie pojawił się szesnastominutowy film prezentujący początki rozgrywki w nadchodzącej (wolno, bo wolno, ale jednak) odsłonie The Settlers.

Na niemieckim kanale serwisu PC Games na YouTubie pojawił się nowy gameplay z kolejnej odsłony serii gier strategicznych The Settlers. Materiał trwa ponad szesnaście minut, zawiera komentarz redaktora (którzy przyda wam się w wypadku, jeśli znacie język niemiecki). Dzięki darom internetu (czyli angielskim napisom) wiemy jednak, że zaprezentowano głównie podstawowe założenia rozgrywki, szczególnie w przypadku trybu Skimrish.

https://youtu.be/7SqweQenTwc

Najpierw obserwujemy początki istnienia małej wioski oraz fragmenty bitwy o ogromną twierdzę. Rozgrywka toczy się na losowo generowanych mapach, których parametry ustawia gracz. Twórcy zdecydowali się na takie rozwiązanie, aby “zapewnić grze większą żywotność”. Zdaniem dziennikarza serwisu PC Games, The Settlers to naprawdę skomplikowana produkcja, która mocno przypomina prawdziwą odsłonę cyklu. To zaś może ucieszyć jego fanów. Grafika wygląda naprawdę nieźle, a sama gra zapowiada się ciekawie.Źródło: Gamersyde

The Settlers zadebiutuje w 2020 roku wyłącznie na komputerach osobistych (w sklepach Uplay oraz Epic Games Store.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze